Zebranie Klubu – Czerwiec 2022

Czerwcowe Spotkanie Klubu Polskiego odbyło się w duchu radości urodzinowej. Niedziela Zesłania Ducha Świętego to Urodziny Kościoła a wiec okazja do świętowania przez każdego z nas. Gromkie “Życzymy, życzymy” po inspirującym przemówieniu księdza Łukasza Górzyńskiego zakończyło kolejny rok działalności Klubu Polskiego. Przed nami zasłużone wakacje. Do zobaczenia niebawem!
Zapraszamy do śledzenia informacji o historii i działalności Klubu na stronie: www.klupolskilemont.org oraz na Facebooku.

1. Spotkanie miesięczne – Wizyta Księdza Łukasza Górzyńskiego.

2. Procesja Bożego Ciała: “Przyjmujmy w pokorze i z wiarą Ciało Chrystusa, aby się do Niego upodobnić, w Niego powoli przemieniać. On jest Życiem, On dla wierzących jest Chlebem dającym szczęście już na ziemi a w przyszłości życie wieczne… Wybór jest w naszych rękach. Nie bójmy się uwierzyć Chrystusowi, który mówi: To jest Ciało moje, to jest Krew moja.” Z Kapłańskim Błogosławieństwem Ks. Łukasz Górzyński SAC. Pięknie, że było nas tak wielu. Jak dobrze, że mogliśmy zaświadczyć o naszej Wierze. Dziękujmy za Dar Eucharystii, która jest:

  • OFIARĄ
  • POKARMEM DUSZY
  • ZADATKIEM ŻYCIA WIECZNEGO
  • SAKRAMENTEM JEDNOŚCI KOŚCIOŁA. AMEN!

3. Jan Żółtek w programie: “Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej” – Dzień emisji: 05.06.2022 r. – Niedziela Godzina emisji: 23.00 W programie – Jan Żółtek, działacz polonijny i poeta w rozmowie o wychowaniu młodzieży i przyszłości Polonii

4. Dzień Ojca:
Kochamy Was i Dziękujemy za Wszystko! “Szczęścia na co dzień niech jest przy Tobie, jak dąb bądź zdrowy i silny. Obyś miął zawsze spokojna głowę, a nerwy na co dzień stalowe.

Wszystkim Ojcom, Ojcom Chrzestnym oraz Ojcom Duchowym, życzenia z serca płynące. Oby Bóg Ojciec był Waszym wzorem.

Share This Post

More To Explore

Boże Ciało – 2024

“…Zielem, kwiatami ścielcie Mu drogi, Którędy Pańskie iść będą nogi. I okrzyknijcie

Piknik Rodzinny 2024

Drodzy Przyjaciele Polskiego Klubu w Lemont, Serdecznie Zapraszamy Państwa na PIKNIK RODZINNY,