Zebranie Klubu – Czerwiec 2022

Czerwcowe Spotkanie Klubu Polskiego odbyło się w duchu radości urodzinowej. Niedziela Zesłania Ducha Świętego to Urodziny Kościoła a wiec okazja do świętowania przez każdego z nas. Gromkie “Życzymy, życzymy” po inspirującym przemówieniu księdza Łukasza Górzyńskiego zakończyło kolejny rok działalności Klubu Polskiego. Przed nami zasłużone wakacje. Do zobaczenia niebawem!
Zapraszamy do śledzenia informacji o historii i działalności Klubu na stronie: www.klupolskilemont.org oraz na Facebooku.

1. Spotkanie miesięczne – Wizyta Księdza Łukasza Górzyńskiego.

2. Procesja Bożego Ciała: “Przyjmujmy w pokorze i z wiarą Ciało Chrystusa, aby się do Niego upodobnić, w Niego powoli przemieniać. On jest Życiem, On dla wierzących jest Chlebem dającym szczęście już na ziemi a w przyszłości życie wieczne… Wybór jest w naszych rękach. Nie bójmy się uwierzyć Chrystusowi, który mówi: To jest Ciało moje, to jest Krew moja.” Z Kapłańskim Błogosławieństwem Ks. Łukasz Górzyński SAC. Pięknie, że było nas tak wielu. Jak dobrze, że mogliśmy zaświadczyć o naszej Wierze. Dziękujmy za Dar Eucharystii, która jest:

  • OFIARĄ
  • POKARMEM DUSZY
  • ZADATKIEM ŻYCIA WIECZNEGO
  • SAKRAMENTEM JEDNOŚCI KOŚCIOŁA. AMEN!

3. Jan Żółtek w programie: “Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej” – Dzień emisji: 05.06.2022 r. – Niedziela Godzina emisji: 23.00 W programie – Jan Żółtek, działacz polonijny i poeta w rozmowie o wychowaniu młodzieży i przyszłości Polonii

4. Dzień Ojca:
Kochamy Was i Dziękujemy za Wszystko! “Szczęścia na co dzień niech jest przy Tobie, jak dąb bądź zdrowy i silny. Obyś miął zawsze spokojna głowę, a nerwy na co dzień stalowe.

Wszystkim Ojcom, Ojcom Chrzestnym oraz Ojcom Duchowym, życzenia z serca płynące. Oby Bóg Ojciec był Waszym wzorem.

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

More To Explore

Zapraszamy na Spotkanie Klubu

Zapraszamy Serdecznie Wszystkich Zainteresowanych na Grudniowe Spotkanie Klubu Polskiego w Lemont! Dołącz

Zaduszki w Lemont

W dniu 12 listopada o godzinie 3:00 pm Klub Polski w Lemont