Tradycyjnie, grudniowe spotkanie Opłatkowe odbyło się 18 grudnia, po Mszy św. o godzinie 9 rano. Licznie zebrani goście, parafianie, zespół Polanie, ich rodziny, członkowie i Zarząd Klubu, spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, gdzie podzieliliśmy się tradycyjnym opłatkiem.

Na samym początku spotkania ksiądz Proboszcz Waldemar Stawiarski, pomodlił się z nami i udzielił Błogosławieństwa na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia. Podczas świątecznego spotkania mogliśmy poczęstować się przepysznymi słodkościami i smacznym ciepłym posiłkiem.

Widzieliśmy występ zespołu Polanie. Dzieci tańczyły tance ludowe i śpiewały znane Polskie kolędy, umilając tym samym poczęstunek. Mieliśmy również możliwość wspólnego kolędowania wraz z kolędnikami z Klubu Polskiego, którzy byli przebrani według polskiej tradycji.

Był także Święty Mikołaj, który witał zebranych a przede wszystkim dzieci. Po występie najmłodsi zostali obdarowani podarunkami oraz mieli możliwości zrobienia pamiątkowego zdjęcia ze świętym Mikołajem.

Bardzo dziękujemy Klubowi Polskiemu za podtrzymywanie polskich tradycji, a gościom za liczne przybycie i aktywne uczestnictwo.

Życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. Do zobaczenia.

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

More To Explore

Piknik Rodzinny

Serdecznie Zapraszamy Państwa na nasz coroczny Piknik Rodzinny!!! To doskonała okazja do