Straż przy Grobie Pańskim – 2024

Jak co roku, Klub Polski pod kierownictwem Pana Jana Lichacza, zorganizował dyżur przy Grobie Pana Jezusa. Dyżur Staży przy Grobie Pańskim trwa przez cała noc od Liturgii Wielkiego Piątku do Soboty Liturgii Wigilii Paschalnej.  Dziękujemy Panu Janowi Lichaczowi za jego starania i poświęcenie poświęcone organizacji tego wydarzenia.

Chcielibyśmy wyrazić serdeczne podziękowania dla wszystkich mężczyzn, którzy uczestniczyli w Honorowej Warcie przy Grobie Pańskim. Naszą wdzięczność kierujemy do Żołnierzy Rzymskich, Kościuszkowców, Górników oraz Górali. Szczególne uznanie przypada pocztom sztandarowym, które licznie wsparły Rezurekcję o piątej rano i wzięły udział w procesji wokół naszego kościoła, dając wyraz głębokiej Wiary.

Niech Zmartwychwstały Jezus obdarza nas swoją łaską i dodaje nam sił, abyśmy pamiętali, że Jezus żyje i jest wśród nas!  

Share This Post

More To Explore

Piknik Rodzinny 2024

Drodzy Przyjaciele Polskiego Klubu w Lemont, Serdecznie Zapraszamy Państwa na PIKNIK RODZINNY,