Warta przy Grobie i Rezurekcja

Po raz kolejny Klub Polski, a przede wszystkim obecny Prezes, Pan Jan Lichacz już od wielu tygodni zabiegał o wypełnienie wszystkich godzin Warty przy Grobie Pana Jezusa – Bóg zapłać za czas i poświęcenie.


Serdeczne podziękowania dla wszystkich mężczyzn, którzy trzymali Honorową Wartę przy Grobie Pańskim.  Dziękujemy Żołnierzom Rzymskim, Kościuszkowcom, Górnikom, oraz Góralom. Szczególne podziękowania kierujemy dla pocztów sztandarowych, które tak licznie przybyły na Rezurekcję o 5 rano i wzięły udział w procesji dookoła naszego kościoła składając świadectwo głębokiej Wiary.

Szczęść Boże!
Niech Zmartwychwstały Jezus dodaje nam sił i pomaga pamiętać, że Jezus Żyje i jest wśród nas!

Share This Post

More To Explore

Boże Ciało – 2024

“…Zielem, kwiatami ścielcie Mu drogi, Którędy Pańskie iść będą nogi. I okrzyknijcie

Piknik Rodzinny 2024

Drodzy Przyjaciele Polskiego Klubu w Lemont, Serdecznie Zapraszamy Państwa na PIKNIK RODZINNY,