XIX Dzień Dziedzictwa Polskiego w Lemont

Z ogromną radością chcielibyśmy oficjalnie zaprosić Państwa na XIX Dzień Dziedzictwa Polskiego, organizowany przez Klub Polski w Lemont. Hasło tegorocznej edycji, “Rodzina Ulm – Wzór Wiary i Patriotyzmu“, zapowiada celebrację tej wyjątkowej rodziny oraz bogactwa polskiej kultury.

Dołącz do nas 18 lutego 2024 roku w Centrum Ojca Gilewskiego przy Parafii św. Cyryla i Metodego, przy ul. Sobieski 607 w Lemont. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 8:00 rano otwarciem Hali Eksponatów, gdzie czekać będą różnorodne wystawy.

Aby zagwarantować sukces tego wyjątkowego wydarzenia społecznościowego, prosimy o Twoje hojne wsparcie. Oferujemy dostęp do stołów sponsorskich, które pozwolą promować Twoją firmę ($200 za cały stół, $100 za połowę). Twoje reklamy zostaną bezpłatnie umieszczone w prezentacji PowerPoint, na banerze powitalnym i plakatach, pod warunkiem dostarczenia ich wcześniej. Dodatkowo, oferujemy umieszczenie reklamy w naszej gazetce dnia polskiego ($100 za pełną stronę, $60 za 1/2 strony, $40 za 1/4 strony). Sponsorzy stołów otrzymają 50% zniżki na reklamy w tej gazetce prasowej. Docenimy każdą darowiznę, a także zachęcamy do przyjścia z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami, aby wspólnie cieszyć się polską kulturą.

Główna część programu rozpocznie się o godzinie 14:00 mszą polską, po której nastąpi ceremonia i wybór “Polaka Roku 2024” – okazja do uhonorowania wyjątkowej osoby wpływającej na naszą społeczność.

Mamy nadzieję, że będą Państwo mogli dołączyć do nas na tę wyjątkową okazję i doświadczyć barwnej i serdecznej polskiej społeczności w Lemont. Doceniamy Pańskie stałe wsparcie i z niecierpliwością oczekujemy waszego udziału.

Potwierdź swoją obecność lub zapytaj o możliwości sponsorskie poprzez e-mail na polishclub@stcyril.org lub telefonicznie pod numerem (773) 216-1108 do 11 lutego 2024 roku.

Z poważaniem,

Komitet Dnia Dziedzictwa Polskiego

Share This Post

More To Explore

Boże Ciało – 2024

“…Zielem, kwiatami ścielcie Mu drogi, Którędy Pańskie iść będą nogi. I okrzyknijcie

Piknik Rodzinny 2024

Drodzy Przyjaciele Polskiego Klubu w Lemont, Serdecznie Zapraszamy Państwa na PIKNIK RODZINNY,