Zebranie Klubu – Marzec 2024

Jeszcze nie wybrzmiała muzyka i odgłosy uderzeń młotka wbijającego gwoździe w ręce Jezusa podczas Misterium Pańskiego, kiedy w niedzielny poranek mogliśmy spotkać się przy wspólnym stole na marcowym spotkaniu Klubu Polskiego. Tutaj mieliśmy okazję podzielić się wrażeniami po obejrzeniu spektaklu. Radość to wielka że są jeszcze ludzie, którzy dla świadczenia o Bogu podejmują się tak wielkich dzieł. Ponad osiemdziesięciu członków Live Theater pod dyrekcją Pani Cecylii Jablonskiej w tym roku będzie na turne do Polski. Tym większa radość nasza bowiem wśród tak licznych aktorów znajdujemy naszych parafian oraz członków Klubu Polskiego. Gratulujemy!

Marzec miesiącem Żołnierzy Wyklętych – to kolejny temat spotkania a przedłużeniem tematu będzie zaplanowana na 8 Marca Droga Krzyżowa o tej tematyce. Serdecznie zapraszamy.

Jak zawsze Pan Jan Żółtek, nasza chodząca historyczna encyklopedia, przybliżył nam genealogię Żołnierzy Niezłomnych.

Marzec to również okazja aby uhonorować Wszystkie Panie. Dlatego męska część Zarządu zatroszczyła się o kwiaty i słodki poczęstunek.

Składamy również szczere życzenia zdrowia, radości i Błogosławieństwa Bożego dla naszej kochanej Pani Marii z okazji urodzin oraz Pani Kazimiery z okazji imienin.

Ksiądz Proboszcz Waldemar przypomniał nam o zbliżających się Rekolekcjach (Od 10 marca do 13 marca)

Share This Post

More To Explore

Święconka 2024

Klub Polski zaprasza na Tradycyjne Spotkanie Wielkanocne tzw. Święconkę.  Tym razem Jezus