Zebranie Klubu w Październiku

Zapraszamy na październikowe spotkanie Klubu Polskiego, pierwszego października zaraz po porannej Mszy świętej. Tym razem wychodzimy na przeciw wielu naszym parafianom i gościom, i podczas spotkania będzie możliwość zarejestrowania się na wybory, które odbędą się w sobotę, 14 października w naszej parafii. Aby dokonać rejestracji, prosimy o przyniesienie z sobą ważny polski paszport. 

Gościem specjalnym będzie ks. Jan Mikulski.

Do zobaczenia!

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

More To Explore

Zapraszamy na Spotkanie Klubu

Zapraszamy Serdecznie Wszystkich Zainteresowanych na Grudniowe Spotkanie Klubu Polskiego w Lemont! Dołącz

Zaduszki w Lemont

W dniu 12 listopada o godzinie 3:00 pm Klub Polski w Lemont