Zebranie Klubu – Styczeń 2023

Święto Trzech Króli rozpoczęliśmy uroczystym kolędowaniem, które odbyło się w niedzielę 8 stycznia br. po wszystkich mszach świętych.   Tegoroczne kolędowanie było wielkim sukcesem.  Kolędowanie odbyło się przy naszej parafialnej szopce, a parafianie, goście, oraz nasi duchowni byli wyjatkowo wdzięczni za podtrzymywanie Polskich Tradycji. Kolędowali z nami Biblijne Postacie takie jak: Święta Rodzina, Trzej Królowie, Aniołowie, Pastuszkowie, Rycerze, Diabeł, Śmierć.  Był także Żyd z Turoniem, oraz zespół Sami Swoi.

Na naszym spotkaniu świętowaliśmy również urodziny naszego ks. Proboszcza, Prezesa Klubu, oraz wszystkich jubilatów obchodzących urodziny w styczniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili że uroczystość Święta Trzech Króli odbyła się według Pięknej Polskiej Tradycji.

Share This Post

More To Explore

Boże Ciało – 2024

“…Zielem, kwiatami ścielcie Mu drogi, Którędy Pańskie iść będą nogi. I okrzyknijcie

Piknik Rodzinny 2024

Drodzy Przyjaciele Polskiego Klubu w Lemont, Serdecznie Zapraszamy Państwa na PIKNIK RODZINNY,