Zebranie Klubu – Styczeń 2023

Święto Trzech Króli rozpoczęliśmy uroczystym kolędowaniem, które odbyło się w niedzielę 8 stycznia br. po wszystkich mszach świętych.   Tegoroczne kolędowanie było wielkim sukcesem.  Kolędowanie odbyło się przy naszej parafialnej szopce, a parafianie, goście, oraz nasi duchowni byli wyjatkowo wdzięczni za podtrzymywanie Polskich Tradycji. Kolędowali z nami Biblijne Postacie takie jak: Święta Rodzina, Trzej Królowie, Aniołowie, Pastuszkowie, Rycerze, Diabeł, Śmierć.  Był także Żyd z Turoniem, oraz zespół Sami Swoi.

Na naszym spotkaniu świętowaliśmy również urodziny naszego ks. Proboszcza, Prezesa Klubu, oraz wszystkich jubilatów obchodzących urodziny w styczniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili że uroczystość Święta Trzech Króli odbyła się według Pięknej Polskiej Tradycji.

Share This Post

More To Explore

Święconka 2024

Klub Polski zaprasza na Tradycyjne Spotkanie Wielkanocne tzw. Święconkę.  Tym razem Jezus