Zebranie Klubu – Styczeń 2023

Święto Trzech Króli rozpoczęliśmy uroczystym kolędowaniem, które odbyło się w niedzielę 8 stycznia br. po wszystkich mszach świętych.   Tegoroczne kolędowanie było wielkim sukcesem.  Kolędowanie odbyło się przy naszej parafialnej szopce, a parafianie, goście, oraz nasi duchowni byli wyjatkowo wdzięczni za podtrzymywanie Polskich Tradycji. Kolędowali z nami Biblijne Postacie takie jak: Święta Rodzina, Trzej Królowie, Aniołowie, Pastuszkowie, Rycerze, Diabeł, Śmierć.  Był także Żyd z Turoniem, oraz zespół Sami Swoi.

Na naszym spotkaniu świętowaliśmy również urodziny naszego ks. Proboszcza, Prezesa Klubu, oraz wszystkich jubilatów obchodzących urodziny w styczniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili że uroczystość Święta Trzech Króli odbyła się według Pięknej Polskiej Tradycji.

Share This Post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

More To Explore

Zapraszamy na Spotkanie Klubu

Zapraszamy Serdecznie Wszystkich Zainteresowanych na Grudniowe Spotkanie Klubu Polskiego w Lemont! Dołącz

Zaduszki w Lemont

W dniu 12 listopada o godzinie 3:00 pm Klub Polski w Lemont